יוסט – yoast נחשב לתוסף הוורד פרס המוביל לקידום אורגני. השבוע נחשף כי החברה נרכשה ע"י חברת אחסון האתרים ורישום הדומיינים הגדולה בעולם Newfold Digital. כל הפרטים על הרכישה בכתבה.

יוסט- yoast יוצאת לדרך חדשה

עולם הקידום האורגני מתרגש עם חתימתה של חברת יוסט על הצטרפות לחברת ניו פולד. חברת אחסון האתרים ורישום הדומיינים הגדולה.
בהודעה שהתפרסמה אמש נכתב כי מאז הקמתה בשנת 2010  ל- Yoast מעולם לא היה מימון. זאת ועוד כל הצמיחה של החברה הייתה אורגנית. עד למצב הנוכחי בו היא מעסיקה 140 עובדים שמתחזקים למעלה מ12 מיליון התקנות פעילות. לדברי אנשי יוסט הדרך לגדול ולהשתפר עוד יותר הייתה הצטרפות ל- Newfold Digital. וכי הדבר צפוי לסייע להם לפתח יחד תכונות ומוצרים חדשים רבים. זאת כדי לעזור לאנשים בקידום אורגני במנועי החיפוש. החברה גם הרגיעה את המשתמשים שלה כי הם ימשיכו לפעול על פלטפורמת הקוד הפתוח של וורדפרס הנגיש למשתמשים רבים. בנוסף על פי ההסכם פעילות החברה תימשך מהולנד. כמו כן כל העובדים הדירקטוריון וההנהלה יישארו בתפקידם. לסיום מבטיחים ביוסט התפתחויות מרגשות בעקבות השת"פ החדש.
מנכ"לית חברת יוסט פרסמה הודעה לפיה:"אנו מאמינים שכוחותינו המשותפים יעזרו לנו להרחיב אפשרויות חדשות בפלטפורמות רבות".

רקע על חברת יוסאט-yoast

החברה בבעלותו של ההולנדי ג'וזף דה ווק המציאה תוסף לקידום אורגני שהורד מחנות התוספים כמה מאות מיליוני פעמים. התוסף נחשב לפופולרי ביותר בתחום קידום האתרים. ומקדמים רבים משתמשים גם בגרסת הפרו בתשלום. החברה יצאה לדרך כאמור בשנת 2010 עם מוצרים לשיפור הקידום האורגני. התוסף המוכר של Yoast SEO והתוסף של Google Analytics ששניהם יועדו לשימוש באתרי וורד פרס. בשנתיים לאחר מכן הושקה גרסת פרימיום בתשלום וב2016 נמכר התוסף Google Analytics ל WordPress. הגרסה החינמית של yoast פתוחה לכולם אך מוגבלת במספר הביטויים לקידום. עם זאת היא מאפשרת לקבל סטטוס של מצב הקידום האורגני וכן מעקב אחר איכות התוכן ופרמטרים חשובים כגון:טייטל דסקריפישין, מטא דסקריפשין, סלאג ואלטרנטיב טקסט לתמונות. התוסף מותאם כמובן לאתרי וורדפרס שנחשבים לקלים ולטובים ביותר מבחינת קידום אורגני במנועי החיפוש לאור הקלות היחסית שבה הם נקראים ע"י ה"עכבישים" של מנועי החיפוש.

yoast
yoast מתאחדת בדרך לגדול. צילום מסך